Listopad 2011

Zítra do ústavu.

30. listopadu 2011 v 21:54 | a. |  themes.
Dnešek velmi nabitý den,-
vzbudila jsem se o dvanácti, protože jsem byla nemocná a jdu do školy až zítra. Pak jsem se šla rovnou naobědvat. Na chvíli jsem sedla u oběda k blogu abych si objednala nějaké designy, ale nikdo se neozval. Objednávku jsem položila aspoň u třech blogů. Dále jsem se rozvalila k televizy a odpovídala jsem na smsky od kamarádky, která ve škole byla. Takže jsem se na tu televizy ani nedívala. Pak jsem zkoušela něco vytvořit v PF,. To ještě dneska přidám :). Rozhodla jsem se, že si ten design udělám sama. Ale zpět k mému rozvrhu dne.
Hned potom, co jsem dodělala věci na blogu, bylo už tak pozdě že jsem šla sestře otevřít. Sedla jsem k televizy a bum. Najednou osm hodin, musím toho dneska ještě hodně udělat a ještě se připravit do školy. Ou bože. Debilní televize!


Tady nejde o vzhled proboha!

27. listopadu 2011 v 14:02 | a. |  hudební tipy, oblíbenci
Borci v maskách. Mají úžasný písničky. U mě osobně, se vždycky přizpůsobí mé náladě. Pořád nevíte?
Je to Hollywood Undead! Upřímně- kalím na to jak vypadaj bez masek! Tady totiž vůbec nejde o vzhled, ale o umění. Mají takový písničky. Líbí se mi jaký z nich mám pocity. Právě proto je tohle moje oblíbená skupina. Ahhh <3. Oni jsou nejlepší. Narazila jsem na ně teprve před nedávnem. První písnička, kterou jsem měla šanci si poprve poslechnout byla Young. Hned co jsem písničku spustila, brada mi spadla dolů. Kupodivu se mi zalíbil i jejich nápad s maskama. Oni? Jsou úžasní. Miluju ten jejich hlas, styl pro hudbu. Oh. ZDE SI POSLECHNĚTE>
Většinou to u mě bývá tak, že najdu hudební skupinu, pustím si od nich jednu písničku, jdu si pustit druhou a ta už se mi nelíbí. Ale tohle mě překvapilo. Pustila jsem si zase jinou, druhou písničku, která se jmenuje No. 5 - JSOU ÚŽASNÍ! Pomalu ale jistě jsem si našla mix jejich písniček na tube (YouTube). Půl roku je takhle poslouchám, ať už jsem naštvaná, nebo mám dobrou náladu,- jsou to oni co se té náladě přizpůsobí. A na jejich vzhled seru,! Jo! A to by si měli uvědomit i ostatní, že život není o ksichtě, ale o tom co je v lidech, kurva! <3
Hollywood Undead
Jedině oni, <3.!

Život je jen jeden. Proto na problémy JEBEM!

27. listopadu 2011 v 11:04 | a. |  I'm stupid
27.11.2011 .. neskutečný,
jak ten čas rychle běží. Za týden (a něco) je Mikuláš. A za 27 dní (zhruba) jsou Vánoce. Bohužel to vypadá tak, že bez sněhu. Zdá se to ještě hodně daleko, ale ono to uteče jako voda. To špatné na vánocích je opravování známek. Jak vypadá vaše vysvědčení? U mě plno trojek,- pitomá učitelka angličtiny si na mě zasedla! (pff) ale to beze srandy, z jedničky mě 'vykouzlila' trojku!? Konec o škole, stačí že už tam jdu zítra s mým stavem (takovým že nemůžu spát, debilní nálady jsou denně na pořádku, a teď už ani nepočítám kolik prášků jsem měla.)
Moje chuť k hip-hopu ale přetrvává. Ani jedna kamarádka nechce do toho kroužku chodit, i přes veškerý přemlouvání a plno důvodů proč ne, nic. Zase z toho bude velký .....nic. Mám jít sama, nebo nemám? Vykašlat se na to? Určitě ne. Možná mám jeden tip, kdo by tam se mnou mohl chodit , ale..(eh, moc těžký to je).
Probrali jsme to, jak se na mě všichni vysrali jenom proto, že chci chodit do hip hopu. Co tady máme dál?
No jasně, Sere mě facebook. I ti lidi na něm! Popravdě teď nejsem upřímná,- jen jeden člověk (heh) tak trošičku rozdíl.Kéž bych ho nikdy nepoznala. Ze začátku fajn, pak? Kretén. Pff, nesnáším ho. Jsme domluvení, aby sedl k facebooku v 20 hodín. Fajn, čekám do desíti.
,,Měl si tady být ve 20 že?''
,,Njn.''
No ty prase, to bych zabíjela, přijde vám to aspoň trochu normální? Mě už z toho fejsu jebe. (Sory, za ty výrazy.)
Nejlepší je, vždycky si říct to, co je dneska v nadpisu. Mě osobně to pomáhá. ''Život je jen jeden, proto na problémy JEBEM!'' Tohle platí pro problémy. Když vás někdo naštve? .. Smiřte se s tím, že její/jeho chyba byla už ta, že se narodil/a . Já vím že je to težký, ale to tak většinou je. Tak dost.
Dneska má mamka noc. To znamená, že večer nebude doma> jahoo. Stejně toho nějak nevyužiju, že budu moct být na netu trochu dýl. Protože bůh ví, kdy on na ten fejs zase přijde, protože skajpuje , a má asi lepší zájem.No tak fajn, beru to, ale docela mě leze na mozek jak mě všichni řešíte. Starejte se o sebe!. Pomlouváte mě..? Dělá vám to dobře? V tom případě je mi vás vážně líto. Fajn, díky že mě propaguješ. Neřeš mě , žijte si svoje. Jo a? Polibte mi. (určeno jen na určené osoby).

Chtíč anebo umění tančit?

26. listopadu 2011 v 23:02 | a. |  themes.
Nesnáším,když chci změnu. Pak si od toho hrozně slibuju, ale přitom vím, že se mi to nikdy nestane. Znáte to? Potřebovala bych někoho, kdo by mě řekl 'běž do toho, kašli na názory ostatních!' ale jelikož nikoho takovýho nemám, tak je to hold těžký. Tak k věci. Chci tancovat hip hop . Jo, všichni se zasmějte že zrovna já, chci tancovat hip hop. Ale myslíte že mě baví pořád sedět doma na zadku? V pondělí výtvarnej obor, ve čtvrtek sbor, ale co jinýho? Vždyť pořád sedím u počítače a nic nedělám. Moje snění nějak vybíhá od témata-> .
Dneska jsem brouzdala po netu. Samozdřejmě že na youtube. Do vyhledávání jsem zadala 'Hip Hop Dance' a už to bylo. Dostala jsem takovej chtíč, že jsem si najela i na stránky toho kroužku v boskovicích. Ale s kým tam chodit, že. Sama bych tam opravdu nevkročila, to by mě prvně musel někdo donutit, nebo mě nějak podpořit, že bych to tam zvládla, ne. Jinak to nedám. Na tom netu jsem našla dvě bezva borky. Sou super. V tom videu jde vidět jak si to tam dávají, jak milují tanec. HERE>
To video mě 'čímsi' oslovilo.
Samozdřejmě, že kdybych tam chodila, tak bych si pravděpodobně našla nějaké kamarádky, ale když to není tak jednoduchý. Co znám kamarádky, tak říkali že to tam ujde, ale já bych si to chtěla zkusit. Moje starší kamarádka říkala, že je to tam super. Ta tanec miluje hodně. Ale minulej rok odešla na jinou školu, takže teď nemá zájem tancovat, má hodně učení apod. Jasně, mohla bych se zeptat nějaké kamarádky, jestli tam se mnou nechce chodit, ale D by se mě akorát vysmála a P ,- bych řekla že by se na mě taky vykašlala. Tak co? Já to chci zkusit!
*Chodil/a jsi někdy do tanečních?
*Poznal/a jsi tam někoho, nebo už si tam šla s někým koho znáš?
Předem děkuju za rady, :)

Totální blbost kámo <'33!

25. listopadu 2011 v 21:46 | a. |  themes.
Mám takovou chuť. Nejradši se na všechno vysrat. Odjela bych nekam hodně daleko a celý dny bych pozorovala zasněženou krajinu , nad kterou se snáží mlha. Sedávala bych , celý dny a noci četla , nebo poslouchala hudbu. Sama. Poslouchala bych jak se hlasitá hudba rozléhá po dlouhých opuštěných chodbách, třese s podlahou, jak ke mě promlouvá. To by byl ráj. Skoro jak z té písničky. (heh)
Dneska se stala věc, kterou si musím srovnat v hlavě. Proto ten nadpis. Ví o tom jenom jedna kamarádka.
Ale návrat do reality.
Zjišťuju že pobyt doma na mě má hroznej účinek. Když jsem doma, na všechno seru. Na sebe, na svoje předsevzetí, na školu a celkově na všechno. Jediný co sem dneska dokázala bylo loknout si vína, vyžehlit vlasy někomu jinýmu než mě, ukázat doma žákovskou, pak uskutečnit tu věc co mě tak nehorázně štve a vysedávat u počítače. Jenom tohle všechno dokážu. Na nic se nesoustředit, prostě vypnout mozek a čumět do blba s otevřenou pusou, protože mám rýmu, musím vysedávat doma abych v pondělí mohla zase do školy. (pff)
Přijde zase týden a já se pořád snažím něco co bych mohla změnit.
Všechno, nic, sebe, svět?
Asi se ostříhám. Nechám si novej střih kterej si slibuju už hodně dlouho. Už na vánoce, doma to nějak ubrečím (heh). Ten střih bude celkem výzva, ale změna je život! A taky se vykašlu na lidi, co mě za to budou buzerovat.
jo, to jsem já. nemůžu se dočkat vánoc! ;)

Stupid ?

25. listopadu 2011 v 17:56 | a. |  I'm stupid
Předem bych chtěla upozornit na to, že na první články nemám příliš talentu. Takže jen pár informací ohledně tohoto blogu:
Tento blog nezakládám kvůli někomu, ale hlavě kvůli sobě. Potřebuju se vždycky vypsat z té depky co teď mám, apod. V žádném případě nepočítejte s nějakýma 'DUCK FOTEČKAMA'. Bude to tu spíše jako něco na způsob deníku, ze života. Nemám ráda, když mi někdo rozkazuje nebo mi nadává, že jsem něco okopírovala- všechny popisky co mám v menu si ukládám do počítače ať už do Open Office,abych měla text na ikonu about me, a nebo nějaký popisky. V žádném případě nemluvím spisovně, píšu chyby- jsem člověk. Chci tady ukázat moje pravé já a na nic si nehrát, takže nic takového.
A na konec se představím , nebo spíš napíšu svoje povahy (heh).. Jsem:
*Drzá ,
*Namyšlená,
*Zákeřná,
*Vtipná,