Prosinec 2011

Stěhuju se..!!

3. prosince 2011 v 19:39 | ad. |  themes.
Tak. Je to tady. Tenhle blog moc dlouho nevydržel. Stěhuju se totiž na jiný. Budu tam dávat grafiku, deník a mimo jiné taky fotografie co se mi pokusilo vytvořit. Affs si beru sebou, takže si mě akorát přepište na jinou adresu blogu. Na nový blog beru všechny sb,takže na to nezapomeňte :) .

http://ad-graphics.blog.cz/

http://ad-graphics.blog.cz/

http://ad-graphics.blog.cz/

Nový blog ^^-moje nové URL

Šplapu tenhle svět

2. prosince 2011 v 6:38 | a. |  I'm stupid
Vážně už jenom 8 minut a jdu se chystat do školy.
Druhého prosince. Jak nádherný. Začíná hektyckej a zároveň zvláštní měsíc. Vlastně teď je to poprve co nad tím tak přemýšlím. Vlastně je mi to celkem ukradený, já teď řeším momentální život a momentální situace. Já nežiju budoucností. Žiju s pocitem, že prostě přijde.
Posledních pár dnů (do tohohle článku). Je mi celkem fajn. K večeru jsem teda vždycky zničená, ale jinak je to v pohodě. Dny probíhají fajnově, směju se, bavím a školu,- no. tak nějak vzládám (?). Kromě toho se taky musím doučit do fyziky abych si ji mohla opravit. Jak já to nesnáším. Normálně bych si řekla, že to zvládnu, že nevyzkouší celou třídu. Ale .. když si Kramlová řekne že to udělá, udělá to.
Ale já to dám (snad.) Všechno bude 'ouká'. Jako vždycky žejo.
Poslední dobou bývají dny zvláštní. Ráno jdu vzdycky v mlze a zimě za kamarádkou, aby jsme mohli vyjít. Ona něco vykládá, já poslouchám jedním uchem jí a druhým písničky z mého mobilu. Do prvního zvonení (což je to, jak máme být ve svých třídách). Du ještě před školu s dvouma kamarádkama, pak jdem do třídy a učíme se. (teda ne o přestávkách). Pak přijdu domů, když nemám zrovna sbor nebo výtvarku a zasednu k pc, pouštím písničky a jen málokdy se něco naučím. A takhle to probíhá. Musím to něčím oživit. Třeba tím hip hopem <3. áách.
Brzo snad přidám další článek. Taky bych mohla psát nějakou povídku, co vy na to? Početli by jste si rádi? :)
Jen co přijdu domů, tak na to psaní vlítnu, ale prvně napište, jestli mám něco rozepisovat.
Ještě dneska se ozvu, báj.